Rates 

One to one   $35.00 per hour.

Group  
	two   $40.00 per hour.

	three $50.00 per hour.

        four  $60.00 per hour.

        Five  to nine  $70.00 per hour.

        ten or more $100.00 per hour.

Daily lesson outlines curricular materials provided.